nemovitosti

Poskytujeme veškerý právní servis v oblasti práva nemovitostí, ať již se jedná o byty, domy, pozemky či komerční prostory, od sepsání nájemních smluv až po smlouvy o výstavbě pro developerské projekty. Poskytujeme veškeré služby související s koupí, darováním či směnou nemovitostí, služebnostmi, věcnými břemeny či jinými oblastmi věcných práv. Zajistíme znalecký posudek a poskytujeme i bezpečnou advokátní úschovu kupní ceny či jiných finančních prostředků. 

Poradíme v otázkách spoluvlastnictví a jeho případného vypořádání, máme bohaté zkušenosti s prohlášeními vlastníka o rozdělení práva k nemovité věci na vlastnické právo k jednotlivým bytovým či nebytovým jednotkám, připravíme vždy i potřebné návrhy na katastr nemovitostí a doručení listin formou služeb all in one.

Nabízíme sepsání i posouzení smluv a dohod, zastupování v případných sporech týkajících se nemovitostí včetně jejich vyklizení. Smluvní agendu zajišťujeme samozřejmě včetně úředního ověření podpisu. 

Pro realitní kanceláře, developerské či stálé klienty nabízíme cenově velmi výhodné podmínky spolupráce, pro bližší nabídku nás neváhejte kontaktovat.